Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Blauwe het Hof van de Binnenplaats Multisport Antislip UV Bestand
| Spel:: | Het diverse Sporten Vloeren, Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Groene Harde Overgangsspu Bevloering niet Giftig met Zacht Reactiekussen
| Naam: | Het groene Professionele reactiekussen, zachte en harde overgangsspu Sporten niet Giftig Vloeren, |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Trekverlenging, %: | 1108 |
Van het de Bevloeringssilicium Pu van ITF SPU Acryl het Waterweerstand
| Spel:: | basketbalhof |
|---|---|
| Dikte:: | 8mm |
| Materiaal: | Siliciumpolyurethaan |
Openlucht Synthetisch Basketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Spel:: | Basketbalhof Bevloering |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
De hogere Renbaan van het Siliciumpu Sporten van de Effectabsorptie/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Verticale vervorming: | 1.48 |
Eco-vriendelijke hoog opwaartse tennisbaan op maat Silicium PU vloer met ITF
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/ |
| Dikte: | 3mm10mm |
Klassieke Groene Openluchtsporthof Geluiddichte Bevloering
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Waarde van Reactie:: | 88% |
De volledige van de Knoopspu van Pur Zelf Rubberrenbaan niet Giftig voor Binnen Openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Gebruik: | binnen/openlucht |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
Het Badmintonhof van ITF Binnenbevloering, 5mm het Acrylhof van het Oppervlaktebadminton
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Het Basketbalhof van ISO de Synthetische Weerstand van Bevloeringsiscolour
| Spel:: | Basketbal |
|---|---|
| Gegleden Wrijving:: | 76n |
| Waarde van Reactie:: | 88% |

