Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
853% verlenging bij de Sporten die van het Onderbrekings cn-S02 SPU Tennis voor School vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
88% waarde van de Sporten van het Reactiespu Tennis het Vloeren
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Cn-04-w de Groene Permeabele Bevloering van het Inleidings Stabiele en Efficiënte SPU Acrylbasketbal
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Donkerblauw of u kunt aanpassen |
| Verpakking Details: | Pak in vat/pallet |
Van de de Tennisbaanbevloering van siliciumpolyrethane het Kussenelastiek
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Rubber Acryl het Kussenreactie van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
het Basketbal die van 3.5mpa SPU Antidia Waterdicht Rood voor het Hof van Schoolsporten vloeren
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Hardheid, 20℃: | 46 |
| Trekverlenging: | 1108 |
Anti UVspu-Zachte Beneden van Bevloeringshard top Geen Verkleuring
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Blauwgroene van de het Tennis Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan UV Bestand
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
Het Basketbalhof van IAAF Synthetische Bevloering
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |

