Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Van het Tennissporten van het siliciumpolyurethaan Rubber de Bevloerings Blauwgroene Kleur
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
SPU buiten Basketbalhof Bevloering, IAAF-Hof van de Binnenplaats het Multisport
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Openlucht het Volleyballhof die van SPU Geen Verkleuring vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | 30 |
Bevloering van de de Laag de Acryltennisbaan van cn-S02 Springback voor School
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Van de de Bevloeringsvlam van de siliciumpu Tennisbaan de Veerkrachtige Vertraging Level1
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Van de de Tennisbaanbevloering ISO9001 van het siliciumpolyurethaan de Antidia
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Geluiddichte SPU-Bevloering, Synthetische het Basketbalbevloering van IAAF
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Gekwalificeerd door ITF SPU Acryltennisbaan en Geen schilbevloering
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtsvhoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 8-10years |

