Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
8mm Schilderen SPU die Openlucht Synthetisch Basketbalhof vloeren Voor alle weersomstandigheden
| Functie:: | Veilige Bescherming, kleurendecoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Spelhof, Sportspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, Voor alle weersomstandigheden gebruik |
Blauwe SPU-Bevloering, 2.3mm Binnenbasketbalhof Bevloering
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Binnen Openlucht Houten het Hof van het Textuurspu Basketbal Oppervlakten niet Giftige Vriendschappelijke Eco
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 21% |
|---|---|
| De springbackwaarde: | 30% |
| Het glijden wrijvingcoëfficiënt: | 0,53 |
De blauwe Absorptie van de de Schurings Bestand Schok van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | 30 |
Geen Polyurethaan van het de Bevloeringssilicium van de Schil Openluchttennisbaan
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Binnen de Tennisbaanbevloering van ITF, Groene Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >45% |
| Verlenging bij Onderbreking:: | 857 |
Blauwe Synthetische de Slijtageweerstand van de Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Vloeibare Deklaagspu Bevloering, Synthetisch Binnen Rubberbasketbalhof
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |

