Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Van het de Bevloeringskussen van het Sliconpu Openluchtbasketbal de Schokabsorptie van Rebounce
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Openlucht/Binnenschool SPU Crystal Basketball Court Flooring With Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Geel/Groen/Blauw |
| Dikte: | 3mm10mm |
Geluiddichte Openluchtbadmintonhof Bevloeringsspu Deklaag
| Spel:: | basketbalhof |
|---|---|
| De Springback-Waarde (%):: | 30 |
| Het Tarief van de compressieterugwinning (%):: | 97 |
Heldere van het het Polyurethaantennis van het Kleurensilicium Rubber de Bevloerings Slijtvaste UV Bestand
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
De Sporthof van kussenrebounce Openlucht Multisiliciumpolyurethaan
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Kussing effectief Spu synthetische rubber tennisbaan vloer slijtvast
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 310mm |
Kleurrijke UV Bestand Waterdichte het Basketbal Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Van de het Basketbal Rubberbevloering van het siliciumpolyurethaan Waterdichte Slijtvast
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
SPU-het Hof van het Binnenplaatsbasketbal de Absorptie van de Bevloeringsschok
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |

