Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ itf tennis court acrylic surface ] bij elkaar passen 159 producten.
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
SPU-Tennisbaanbevloering, Blauwe Openluchtsporthof Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Vlamvertraging:: | Klasse 1 |
| Treksterkte:: | 3.2 |
Als buffer optredend voor 1.12MPa-het Siliciumpolyurethaan van de Tennisbaanbevloering
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| De Treksterkte:: | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Rubber Openluchttennisbaanbevloering 1.12MPa Geen Verkleuring
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| De Treksterkte:: | 1.12MPa |
| Vervoerpakket:: | Vaten en Pallets |
Eco-vriendelijke hoog opwaartse tennisbaan op maat Silicium PU vloer met ITF
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/ |
| Dikte: | 3mm10mm |
ITF-Bevloering niet Giftig niet Fade Anti Slide van de Siliciumpu de Acryltennisbaan
| Kleur: | Groen, blauw of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadion gymnasiums |
| Waarde van reactie, %: | 85 |
Het Badmintonhof van ITF Binnenbevloering, 5mm het Acrylhof van het Oppervlaktebadminton
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Veilige en comfortabele sportvloeren voor tennisbanen met ITf-certificaat
| Materialen: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3-10 mm |
Groene Binnentennisbaan die Thermische Isolatie vloeren
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Van de de Tennisbaanbevloering ISO9001 van het siliciumpolyurethaan de Antidia
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |

