Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ itf tennis court acrylic surface ] bij elkaar passen 159 producten.
ITF rubber SPU vloer Acryl tennisbaan vloer met kussen rebounce laag
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Waarde van Reactie: | 88% |
| Schuifwrijving: | 76n |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
Duurzame acryl Spu tennisbaan Voor sportzaal, sportschool vloer
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Waarde van Reactie: | 88% |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Rode Acryl het Tennissporten die van SPU Waterdichte Antislip vloeren
| Kleur: | de verschillende soorten kleuren of u kunnen aanpassen |
|---|---|
| Waarde van reactie, %: | 82 |
| Effectabsorptie, %: | 8 |
SPU-Tennissporten die Geen Bel vloeren
| Verlenging bij onderbreking: | 857 |
|---|---|
| Treksterktempa: | 3.2 |
| Wearability (750g/500r): | 0,035 |
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
SPU buiten Basketbalhof Bevloering, IAAF-Hof van de Binnenplaats het Multisport
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| Dikte:: | 5mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Openlucht het Volleyballhof die van SPU Geen Verkleuring vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Specificatie:: | gewicht van elk vat: 30kg/barrel |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | 30 |

