Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ non toxic epdm rubber flooring ] bij elkaar passen 120 producten.
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Eco Vriendschappelijke en Uv Bestand EPDM Rubberbevloering voor de Speelplaats van Schooljonge geitjes
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
De Rubberbevloering van het joggingspoor EPDM, Openlucht Rubber de Bevloeringsspeelplaats van RoHS
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
De openlucht Professionele Rubberbevloering van EPDM voor Geschiktheid/Oefeningsspeelplaats
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
Niet Giftige en Onschadelijke Gelamineerde Bewegende Bevloering voor Speelplaats/Kleuterschool
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| hardheid: | 47 |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
Niet Giftige Rubbergymnastiekmatten, de Vuurvaste Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering
| Kleur:: | Aangepaste Kleuren |
|---|---|
| Embleem:: | Aangepast Embleem Availale |
| Productnaam:: | De niet-toxische Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering/Rubbertegels/Rubbergymnastiekmatten |
Matten van de RoHS de Rubbergymnastiek, de Waterdichte Matten van de Gymnastiek Rubbervloer
| Kleur:: | Aangepaste Kleuren |
|---|---|
| Embleem:: | Aangepast Embleem Availale |
| Productnaam:: | De niet-toxische Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering/Rubbertegels/Rubbergymnastiekmatten |
3mm EPDM Rubber de Speelplaatsbevloering van de Korrelsgeschiktheid Antislip
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |

