Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ non toxic epdm rubber flooring ] bij elkaar passen 120 producten.
IAAF Level Anti UV Hoogwaardige EPDM-rubberkorrels voor speelplaatsvloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Groen, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm, of vanaf verzoek: |
De synthetische Kleurrijke Rubberkorrels van EPDM voor Rubbermat playground
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Verschillende heldere EPDM rubbergranules voor veiligheidsvloeren op speeltuinen
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 30% |
Bewegen zich EPDM die Colloïdale Deeltjes vloeren kiest Componentenlijm uit Mengt het Bedekken
| Kleur: | rode groen of past aan |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.4 |
| De springbackwaarde: | 25mm |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
Niet Giftige Sporten die het Zelfklevende Bindmiddel van de Polyurethaandeklaag vloeren
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
Van de de Kinderenspeelplaats van de slijtageweerstand de Bevloeringsepdm Rubberkorrels
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Van de Gymnastiekmats recycled SBR van ITF het Openlucht Rubberbewijs van de de Korrelsvorm
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Schokbrekend, Antislip |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |

