Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ non toxic epdm rubber flooring ] bij elkaar passen 120 producten.
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de bouwkruimel Rubber het Wateremulsie
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het waterdichte Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor Renbaan
| Het Bounding van functie: | structurele kleefstof |
|---|---|
| de morfologie: | wateremulsie |
| Toepassing: | speelplaats, school, commerciële woningbouw |
Binnen Schokbrekende de Gymnastiekbevloering van Stralings niet Rubberepdm Korrels
| Kleur: | zwarte met EPDM-korrels |
|---|---|
| eigenschap: | anti-vibration |
| naam: | rubbergymnastiekmatten |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Anti-Vibration |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| kleur: | roze met epdmkorrels |
|---|---|
| eigenschap: | anti-vibration |
| naam: | rubbergymnastiekmatten |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Purpere Rubberkorrels voor Kunstmatige Gras Zure Alkaliweerstand
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, groen, geel, blauw, oranje, paars, enz. |
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |

