Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
Professionele Spu houten textuur basketbal sportbaan vloer met RoHS-certificaten
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Goede prestaties Silicon PU tennisbaan
| Materialen: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verticale vervorming: | 2.3mm |
Binnen de Tennisbaanbevloering van ITF, Groene Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >45% |
| Verlenging bij Onderbreking:: | 857 |
Speelplaatsspu Bevloering, het Olympische Hof van het Park Synthetische Basketbal
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Geluiddichte SPU-Bevloering, Synthetische het Basketbalbevloering van IAAF
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Blauwe SPU-Bevloering, 2.3mm Binnenbasketbalhof Bevloering
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Anti UVspu-Zachte Beneden van Bevloeringshard top Geen Verkleuring
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Het Basketbalbevloering van cn-S01 SPU met niet Giftig Onschadelijk Groen Materiaal
| Kleur: | rood |
|---|---|
| De springbackwaarde: | 22 |
| De treksterkte: | 0.7mpa |
Openluchtreactie aan het Hof van het Normale en anti-Lekkagespu Basketbal Bevloering
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |

