Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Het Basketbalhof van het 46 Hardheidssilicium Pu Bevloering met Sterke Bestand Abrashion en Bestand Steunbalk
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Cn-S01 de Bestand Bevloering van het Siliciumpu Basketbal en Sterke Abration en Steunbalk Bestand Hoogste Laag
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Cn-S02 het Zachte Hof die van het Reactiebasketbal het Glijden 73 Waterdichte Wrijving vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
6 mm dik SPU vloer Groen buiten basketbalveld tegels tennisbaan
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Structuur:: | Primaire laag, kussenschaal, versterkingslaag, bovenkleedlaag |
| Dikte:: | 3-10mm etc, kan aangepast worden |
Antislip Elastische SPU die Blauwe Openluchtbasketbalhof Bevloering vloeren
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Dikte:: | 3-8 mm etc, kan aangepast worden |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, grijs, kan aangepast worden |
Opmerkelijke het Basketbalhof van de Schoolyard Bestand het Kussensteunbalk van Rebounce SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
3.5Mpa binnensporthof het Hof van het Bevloeringsbasketbal Antislipbevloering
| Ballenspel:: | Basketbal en multi sportvloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, geluidsdicht, antidraaiend, veiligheidsbescherming, enz. |
| Gebeurtenis:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk |
Vloeibare Deklaagspu Bevloering, Synthetisch Binnen Rubberbasketbalhof
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Het Basketbalhof van IAAF Synthetische Bevloering
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Zachte Bodem van de kussen de Elastische SPU Bevloering 1.6Mpa Hard Top
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |

