Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Blauwe Synthetische de Slijtageweerstand van de Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
SPU-het Hof van het Binnenplaatsbasketbal de Absorptie van de Bevloeringsschok
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Blauwe het Hof van de Binnenplaats Multisport Antislip UV Bestand
| Spel:: | Het diverse Sporten Vloeren, Basketbal, volleyball, badminton, Tennis, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Rubber Synthetische Basketbalhof Bevloering IAAF Antislip
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
De schokabsorptie en vermindert de Verwondingen tot Enkels, Verbindingen en Ligamentenspu Basketbalhof Bevloering
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
30 Springback Waardespu Baskeball Hof Bevloering
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5years |
0,53 Glijdende het Basketbalbevloering van de Wrijvingcoëfficiënt SPU
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5years |

