Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Houten Textuur buiten Basketbalhof Geluiddichte Bevloering
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
Geluiddicht Openluchtbasketbalhof Bevloeringssilicium Pu
| Certificaat:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Eigenschap:: | Niet giftig, Antislip, duurzaam, naadloos |
Hoog Inopnieuw gebondene Anti UV van Crystal Basketball Flooring Waterproof Soundproof
| Kleur: | Rood, groen, blauw of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadion en gymnasiums |
| Dikte: | 8mm of u kunnen aanpassen |
Professionele Flexility en Uitstekende Slijtageweerstand en Decoratieve het Basketbalbevloering van de Vloerfunctie
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
Cn-S04 Crystal Basketball Court Flooring en Waterdicht en Geluiddicht
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
UV-bestand Kleurrijke en makkelijke bouw Basketbalbaanvloeren voor school
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
ISO14001 rubber Openluchtbasketbalhof die Geen Bel vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |

