Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
De gemakkelijke Renbaan van Bouwspu met Iaaf-Certificatie
| Materiaal: | Siliconen polyurethaan |
|---|---|
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
13 mm synthetisch atletisch rubber hardlopen materiaal met PU bindmiddel
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Sandwich Self Knot Type Running Track voor alle vormen van atletiek trainingslocaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| Dikte: | 13mm |
Internationale Standaard Atletische Rubberrenbaan 13mm van Pu
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
Gemakkelijke Bouw en Weer Bestand Pu Renbaan/Baanbevloering
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
Gemakkelijke Anti UV van de Bouwpu Renbaan voldoet Iaaf-aan Normen
| kleur: | rood/groen/geel/blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Dikte: | 13mm |
EPDM Broadcasting Synthetische rubber Permeable Type Running Track Iaaf Gecertificeerd
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
De openlucht Gemakkelijke Blauwe SPU Renbaan van de Bouwhemel voor School
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |

