Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Aangepaste Synthetische Renbaan Slijtvaste 13mm Dikte van SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
13mm Laaf Synthetische Pu de Absorptie Antidia van de Renbaanschok
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
School Milieuspu Renbaan/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | GREEN/BLUE/RED |
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
Iaaf-goedgekeurde rubberen atletiekbaan voor 400 meter standaard baanveld
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
UVweerstands Openlucht Atletische Volledige Pu Renbaan met Iaaf-Certificaat
| materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Iaaf verklaarde 13mm Atletische Pu-Renbaan/Baanbevloering Voor alle weersomstandigheden
| kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |

