Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
Gemakkelijke Bouwpu Renbaan/Baanbevloering
| kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Rode Synthetisch Rubberrenbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Absorptie Antiaren van school niet Fade Rubber Running Track Shock
| Verticale misvorming: | 1.47mm |
|---|---|
| Anti-diawaarde (bpn 20℃): | 47 |
| Trekstength, mpa: | 1.11 |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
13mm Rubberrenbaan, niet Giftige Rode Renbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
13mm Waterdichte Geluiddichte Antislip van de Sandwich Atletische Renbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |

