Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Stadion synthetische PU Running Track 0.4Mpa slijtvastheid met IAAF-certificaat
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Slijtvaste Renbaan 0.4Mpa van het stadion Synthetische Rubber
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Milieuvriendelijke Antistatische Schooliaaf Renbaan
| Anti-diawaarde: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Synthetische PU-loopbaan, thermische isolatie, kunststofloopbaanvloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
RoHS PU hardloopbaan waterdicht synthetisch atletisch spoor Sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |

