Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Het rode EPDM-Hoogtepunt van de Korrelpu Renbaan giet Polyurethaanbindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
9mm Anti Skiding PU Running Track Polyurethane Rubber Jogging Track Landingsbaan
| Kleur: | Rood, groen, geel en blauw. |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
| Treksterkte: | 0.4-0.8 |
Niet Giftige de Verontreinigings Vrije In te ademen van de Polyurethaan Openlucht Kunstmatige Renbaan
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
13mm Openlucht Antislipspu Renbaan met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
Polyurethaanspoor en Gebieds Atletische Rubber Synthetische Renbaan
| Toepassing:: | Synthetische atletische baan en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Type:: | PU-rubber atletiekloopbaan |
UV Bestand Atletisch Schokbrekend Renbanenpolyurethaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

