Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Het atletische Pu-de Baansporten van het Renbaangeruite schots wollen stof Plastic Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Sporten die de Atletische Pu-Plastic Baan van het Renbaangeruite schots wollen stof vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De Kunstmatige Synthetische Renbaan voor alle weersomstandigheden van de Oppervlakteatletiek voor Spoor en Gebied
| Toepassing:: | Atletiek Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, blauw, groen, geel, enz. |
| Kenmerk:: | PU rubber hardloopbaan |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Van de de Slijtageweerstand van de hemel Blauwe Kleur van de de Sandwichrenbaan de Atletiekrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13mm van de de Weerstandssandwich van de Dikteslijtage de Renbaan van de de Renbaanatletiek
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen/Rood/Blauw/Geel |
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

