Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ red polyurethane running track ] bij elkaar passen 215 producten.
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
Kleurrijke UV Bestand Waterdichte het Basketbal Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
De IAAF Goedgekeurde Hemel Blauwe EPDM het Uitzenden Atletische Rubberrenbaan van het Sandwichsysteem
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of aangepast dikte |
| Schokabsorptietarief:: | 38.9% |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Van het de Bevloeringsspoor van de stadiongymnastiek van de het Geruite Schots wollen stof het Atletische Baan Rubber Lopende de Sporten Vloeren
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13 mm |
Milieubescherming Polyurethane kristal wegvloeren UV-bestendige kleurrijk
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | Pas aan |
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw/grijs |
Iaaf keurde Atletische SPU-Baanbevloering van Professionele Fabrikant goed
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Anti-diawaarde: | 56 (Bpn 20) |
| Hardheid (Kust A), 20℃: | 47 |
Het Hof van het RoHSbasketbal Patroon van de Polyurethaan het Houten Textuur
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
De Sporthof van kussenrebounce Openlucht Multisiliciumpolyurethaan
| Spel:: | Basketbal, volleyball, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |

