Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rohs stadium running track ] bij elkaar passen 210 producten.
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
3mm Anti UVepdm Rubberkorrels voor Kunstmatig Gras Geel Rood Blauw
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
Openlucht Antislip Houten het Hof van het Textuurbasketbal Bevloering met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Schokabsorptie Houten textuur Basketbalbaan van hoge elasticiteit
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Aangepaste Vriendschappelijke SPU het Basketbalhof die van Eco met Iaaf-Certificatie vloeren
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 310mm |
Gepersonaliseerde buiten / binnen basketbalvloeren met houten textuur
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten Textuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Maak 6mm de Tennisbaanbevloering vuurvast van Siliciumpolyurea, niet langzaam verdwijnen en Duurzaam
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Functie: | anti-silide en hoog inopnieuw gebonden en waterdicht en anti-uv |
Zowel Cement als van het Siliciumpolyurea van de Asfaltbasis de Bevloering van de de Materialentennisbaan
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Waterdoordringbaarheid: | 0mm/min |

