Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rohs stadium running track ] bij elkaar passen 210 producten.
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
Anti UV Rubber Atletisch Spoor
| Spel:: | Atletische Renbaanbevloering |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of aangepaste dikte |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Milieuvriendelijke Spoor van de speelplaats het Synthetische Jogging
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35.8% |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Synthetisch Atletisch Spoor voor alle weersomstandigheden 13mm castreert het Spoor Rubberbevloering van de Deklaagjogging
| Kleur:: | Rood, blauw, groen. |
|---|---|
| Materialen:: | PU |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
13mm Internationale Standaardiaaf keurde Anti UVsportterrein Opduikende Materialen voor Atletische Renbaan goed
| Dikte:: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Certificaten:: | IAAF, CE, ROHS, enz. |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
Weatherability van EPDM Rubber Anti UV Bestand van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |

