Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rohs stadium running track ] bij elkaar passen 210 producten.
Speelplaats Open PU hardloopbaan Schokabsorptie Racetrack vloer
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
Atletiek Rubberrenbaan 13mm Synthetische Renbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Polyurethane openbare loopbaan 10 mm Outdoor jogging baan landingsbaan
| Spelletje:: | Polyurethaan loopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
0.4Mpa slijtvaste Synthetisch Rubberrenbaan voor Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De Slijtvaste Renbaan 0.4Mpa van het stadion Synthetische Rubber
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Het rode EPDM-Hoogtepunt van de Korrelpu Renbaan giet Polyurethaanbindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
4mm Korrels van Kussen de Veerkrachtige EPDM Rubberkorrels voor Renbaan
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
IAAF School PU Running Track Anti-static Environmental Friendly Runway Flooring
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
UV Bestand Atletisch Schokbrekend Renbanenpolyurethaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

