Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rohs stadium running track ] bij elkaar passen 210 producten.
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm Waterdichte de Sandwich Atletische Renbaan van de Hemel Blauwe Kleur
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13mm Rubberrenbaan, niet Giftige Rode Renbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
De hoge UV Antiaar van de Weerstandspu Renbaan
| schokabsorptie: | >35 |
|---|---|
| patroon:: | bespuitende deklaag |
| treksterkte: | >0.8Mpa |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
Van de de Knoop Hoge Slijtvaste Rubberrenbaan van SPU de Zelf Antiaar
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Brandweerstand, niveau: | 1 (Brandwondvlek diamater<38mm) |
| Verlenging bij onderbreking: | 130 |

