Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ rohs stadium running track ] bij elkaar passen 210 producten.
De in te ademen Plastic Natte Renbaan, giet EPDM-Sporten het Vloeren
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie Manieren: | Vastgesteld |
Weatherability van EPDM het Rubber Bestand Alkali van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Waterdicht synthetisch looppad voor alle weersomstandigheden
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
ISO PU hardlopen anti-UV synthetische hardlopen track sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
IAAF-de Sportenspeelplaats die van de Renbaanbevloering de Rubberkorrels van EPDM opduiken
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, oranje, op maat |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Op maat |
Van de Opvullingsepdm van het renbaan de Kunstmatige Gras Rubberkorrels IAAF Verklaard FIFA
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
Van de de Renbaanweerbestendigheid van Ce Pu de Rubberrenbaan van het de Sandwichsysteem
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Kunstmatige van de Renbaanepdm van de Grasopvulling IAAF Rubber de Korrels Groene Kleur
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Rubber Verklaarde de Korrels Blauwe Kleur IAAF van Epdm van de geruit Schots wollen stof Atletische Renbaan
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |

