Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Van de de Renbaanweerbestendigheid van Ce Pu de Rubberrenbaan van het de Sandwichsysteem
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
Oplosbare het Bindmiddelen Milieubescherming van het Kruimel Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Trekverlenging:: | 103.6% |
De Absorptie Antiaren van school niet Fade Rubber Running Track Shock
| Verticale misvorming: | 1.47mm |
|---|---|
| Anti-diawaarde (bpn 20℃): | 47 |
| Trekstength, mpa: | 1.11 |
Milieuvriendelijke concurrerende prijs Silicon PU Outdoor Multi Court Rubber Sports Cout Flooring
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| De springbackwaarde: | 30% |
| Het glijden wrijvingcoëfficiënt: | 0,53 |
IAAF-gecertificeerd Sandwich-type PU-loopbaan synthetisch rubbermateriaal
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Gemakkelijke Bouwpu Renbaan/Baanbevloering
| kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
De IAAF Goedgekeurde Hemel Blauwe EPDM het Uitzenden Atletische Rubberrenbaan van het Sandwichsysteem
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of aangepast dikte |
| Schokabsorptietarief:: | 38.9% |

