Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
Transparant Bindmiddel Één van het Kruimel Rubberpolyurethaan Componentenpu Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
EPDM joggingbaan rubberen vloeren
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van de Gymnastiekmats recycled SBR van ITF het Openlucht Rubberbewijs van de de Korrelsvorm
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Schokbrekend, Antislip |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
5mm het Tapijt van de Gymnastiekvloer betegelt Schokbrekend Correct Ondoordringbaar maken
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Schokbrekend, Antislip |
| Productnaam:: | De binnen de Gymnastiekvloer van de Geschiktheidsbevloering betegelt Matten van de Tapijt de Rubberg |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |

