Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Synthetische rubber sport speeltuin vloeren Gebruik EPDM korrels met verschillende kleuren
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Hardheid: | 47 |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Niet Giftige en Onschadelijke Gelamineerde Bewegende Bevloering voor Speelplaats/Kleuterschool
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| hardheid: | 47 |
Groene Synthetisch Rubberbevloering Geluiddicht met EPDM-Korrels
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Rode Synthetisch Rubberrenbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |

