Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Buitenruimte EPDM-rubbervloeren Rood Oxideringsbestand Kleurrijk
| Materiaal: | EPDM |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
| Standaardgrootte: | 0.5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Speelplaats van de Bevloerings Waterdichte Sporten van ISO9001 EPDM de Rubber
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De geluiddichte Rubberbevloering van EPDM, Binnenspeelplaatsbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Hoge de Slijtageweerstand van de Pretparkepdm Rubberbevloering
| Materiaal: | EPDM-korrels en Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding: | Pu-Bindmiddel: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Kleur: | Groen, Blauw, Rood, Geel, Zwart. |
Beweegt Gelamineerde Rubber Onschadelijke de Bevloerings Milieubescherming van EPDM
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspoor of park |
| Het tarief van de Compreesionterugwinning: | 98.1 |
De antistatische Rubberbevloering van EPDM, ISO-Kind Veilige Openluchtbevloering
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

