Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
ISO die Op zwaar werk berekende Rubbergymnastiek Mats Puzzle Tiles met elkaar verbinden
| Kleur:: | zwarte of blauw |
|---|---|
| Eigenschap:: | Schokbrekend, Antislip |
| Productnaam:: | De rubber van het het Raadselbroodje van Bevloeringsmats indoor fitness EPDM Matten van de de Tegels |
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Cn-S06 Groene het bewegen zich Gelamineerde Vloer niet Giftige Hoge Veerkrachtig
| Kleur: | rode groen of u kan aanpassen |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5 |
| De springbackwaarde: | 26 |
Hoog Inopnieuw gebondene niet Anti UV Hoge Veerkrachtig van Fade Moving Epdm Laminated Floor
| Kleur: | Groen en blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Schoolstadions en gymnasiums en park |
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.2 |
Bewegen zich EPDM die Colloïdale Deeltjes vloeren kiest Componentenlijm uit Mengt het Bedekken
| Kleur: | rode groen of past aan |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.4 |
| De springbackwaarde: | 25mm |
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |

