Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Het oplosbare Vrije Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor EPDM-Korrels
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan, Sporten die, Speelplaatsbevloering vloeren |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
Van de het Bindmiddelenkruimel van EPDM Pu Rubber het Polyurethaan Zelfklevende UV Bestand
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
Van het het Bindmiddelensbr Bindmiddel van EPDM Pu Bindmiddel van het de Kruimel het Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
Weatherability van EPDM Rubber Anti UV Bestand van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Antislip buitenspeeltuin PU-bindmiddel EPDM nat giet rubberen vloeren
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
EPDM-Bindmiddel van het de Kruimel Rubberpolyurethaan van de Polyurethaanlijm Pu het Zelfklevende
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
Het enige Bindmiddel van het het Grintbindmiddel EPDM SBR van het Componentenpolyurethaan
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

