Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Matten van de RoHS de Rubbergymnastiek, de Waterdichte Matten van de Gymnastiek Rubbervloer
| Kleur:: | Aangepaste Kleuren |
|---|---|
| Embleem:: | Aangepast Embleem Availale |
| Productnaam:: | De niet-toxische Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering/Rubbertegels/Rubbergymnastiekmatten |
Niet Giftige Rubbergymnastiekmatten, de Vuurvaste Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering
| Kleur:: | Aangepaste Kleuren |
|---|---|
| Embleem:: | Aangepast Embleem Availale |
| Productnaam:: | De niet-toxische Broodjes van de Gymnastiek Rubberbevloering/Rubbertegels/Rubbergymnastiekmatten |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13mm EPDM de Renbaan van de Korrelssandwich Pu voor Gymnastiek en Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Het bindmiddel van EPDM SBR Pu, Polyurethaanbindmiddel voor Renbaan
| Functie plakkend:: | structurele kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Speelplaats, School, Commerciële woningbouw |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de bouwkruimel Rubber het Wateremulsie
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |

