Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Van de Opvullingsepdm van het renbaan de Kunstmatige Gras Rubberkorrels IAAF Verklaard FIFA
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
Renbaan en Speelplaats van de de Korrelshemel van Epdm de Rubber Blauwe Kleur
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
Diverse Kleurenkleur die Rubber de Korrels Anti UV duren van Epdm
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kozen, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: Het =1:6 of het 1:5.5 van EPDM |
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, Lawaaivermindering, Kleurendecoratie, |
Rubber Verklaarde de Korrels Blauwe Kleur IAAF van Epdm van de geruit Schots wollen stof Atletische Renbaan
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
1.5mm Rubber de Korrelskruimel van de Kleurendecoratie EPDM voor Renbaan
| Naam van het product: | EPDM, EPDM rubber, EPDM granulaten |
|---|---|
| Functie: | Kleur decoratie, veiligheidsbescherming |
| Toepassing: | Sportplein, hardloopbaan, kunstgras vullen |
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
De synthetische Kleurrijke Rubberkorrels van EPDM voor Rubbermat playground
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De Rubberkorrels die van EPDM het Pretpark van het Oefeningsgebied vloeren
| Materiaal:: | EPDM-korrels, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Grootte:: | 14mm, of per verzoek |

