Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ sport flooring epdm rubber granules ] bij elkaar passen 187 producten.
Renbaan van de de Kinderenspeelplaats van hemel de Blauwe EPDM Rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, groen, enz. |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, enz. |
Anti-UV kleurvaste EPDM-rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, geel, paars, groen, verschillende felle kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-dieen-terpolymeerrubber |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4 mm, per verzoek |
IAAF-de Sportenspeelplaats die van de Renbaanbevloering de Rubberkorrels van EPDM opduiken
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, oranje, op maat |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Op maat |
De kunstmatige van de Opvullingsepdm van het Gras Synthetische Gras Rubber niet Giftige Korrels
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
De Rubberkorrels van IAAF EPDM, Kunstmatige het Gras Rubberkorrels van de Kinderenspeelplaats
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Productnaam:: | EPDM-Korrels voor de Kunstmatige van de de Speelplaatsvuller EPDM van Graskinderen Rubberkorrels |
Buiten EPDM Rubber Granules Antistatische Thermische Isolatie kleurrijk
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Kunstmatige van de Renbaanepdm van de Grasopvulling IAAF Rubber de Korrels Groene Kleur
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
4mm Korrels van Kussen de Veerkrachtige EPDM Rubberkorrels voor Renbaan
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
De elastische Opvulling van het de Korrels Kunstmatige Gras van EPDM Rubber
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Groen, Geel, Blauw, Oranje, Purper, enz. |
| Rubberkorrelinhoud:: | 8% aan 35%, enz. |

