Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
450% verlenging bij Onderbreking met hoog Inopnieuw gebonden en niet Giftig
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
Cn-S02 de Bevloering van het Siliciumpu Tennis en 0mm/min-Waterdoordringbaarheid
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Cn-S01 maak waterdicht en kaats hoog terug en het siliciumpu Bevloering van de Geluiddichte en level1-Vlamvertraging
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Openlucht Antislip Houten het Hof van het Textuurbasketbal Bevloering met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Aangepaste Vriendschappelijke SPU het Basketbalhof die van Eco met Iaaf-Certificatie vloeren
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 310mm |
Schokabsorptie Houten textuur Basketbalbaan van hoge elasticiteit
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | houten structuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
De Tennisbaanbevloering van het poeder≤1grade Silicium Pu
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Efficiëntere en Visuele Gemengde cn-S04 - C Crystal Baskatball Flooring
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
Cn-S02 Siliciumpu Bevloering en Niet-toxisch en hoog Inopnieuw gebonden, 5 Effectabsorptie
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |

