Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Elastieke rubberen sportvloeren met bufferkussen en acryllaag
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs/paars |
| Dikte: | 3mm10mm |
5mm Dikke de Sportenhof van het Siliciumpu Basketbal Atletische Bevloering
| Materiaal: | Silicium Pu, Siliciumpolyurethaan, SPU-deklaag |
|---|---|
| toepassing: | Tennis, basketbal, badminton, volleyball, enz. |
| Structuur:: | De inleiding, kussenlaag, versterkt laag, bovenlaaglaag |
De Sporten die van cementasphalt base silicon polyurea tennis voor School vloeren
| Kleur: | Lichtblauw en rood en groen of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Waarde van reactie, %: | 86 |
Bewegen zich EPDM die Colloïdale Deeltjes vloeren kiest Componentenlijm uit Mengt het Bedekken
| Kleur: | rode groen of past aan |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.4 |
| De springbackwaarde: | 25mm |
Tb-002T Bufferlaag het Geluiddichte en hoog Inopnieuw gebondene SPU-Tennissporten Vloeren
| Verpakking Details: | Pak in vat/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 15 het werkdagen na uw storting |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
75Slid wrijving voor SPU-Tennissporten het Vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Waterdoordringbaarheid: | 0mm/min |
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
853% verlenging bij de Sporten die van het Onderbrekings cn-S02 SPU Tennis voor School vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |
Geen Bel en Geen Schil en Geen Bevloering van het Verkleurings cn-S02 Silicium Pu en hoog Inopnieuw gebonden
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Cn-S02 het Silicium Pu en niet Giftig kaatst hoog terug en 64 gleden de Bevloering van de Wrijvingtennisbaan
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
2.1Mpa treksterkte en Verlenging 850 bij Onderbreking en 0,047 Wearability Siliciumpu Bevloering
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |

