Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |
De binnen Gemakkelijke Bevloering van Bouw niet Giftige Polyurea voor Parkeerterrein
| Materiaal: | Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Wearability (750g/500r) /g, ≤: | 0.03 |
Veilige en comfortabele sportvloeren voor tennisbanen met ITf-certificaat
| Materialen: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3-10 mm |
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Rubber Acryl het Kussenreactie van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
ISO14001 rubber Openluchtbasketbalhof die Geen Bel vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
Maak 6mm de Tennisbaanbevloering vuurvast van Siliciumpolyurea, niet langzaam verdwijnen en Duurzaam
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10years |
| Functie: | anti-silide en hoog inopnieuw gebonden en waterdicht en anti-uv |
Zowel Cement als van het Siliciumpolyurea van de Asfaltbasis de Bevloering van de de Materialentennisbaan
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Waterdoordringbaarheid: | 0mm/min |

