Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
4mm op zijn plaats gieten de niet Giftige EPDM Rubber Natte Korrels
| Productnaam:: | EPDM-Korrel, de Rubberkorrel van EPDM, EPDM-deeltje, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Speelplaats, Sportterrein, Renbaan, kunstmatige grasopvulling |
| Certificaten:: | RoHS, Ce ISO9001 en ISO14001, SGS, enz. |
3mm EPDM Rubber de Speelplaatsbevloering van de Korrelsgeschiktheid Antislip
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
IAAF Level Anti UV Hoogwaardige EPDM-rubberkorrels voor speelplaatsvloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Groen, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm, of vanaf verzoek: |
Het speel Natte Gebied giet Rubberkorrels Veerkrachtig Opduikend Materiaal
| Kleur:: | Rood, Blauw, Oranje, Gren, verschillende kleuren |
|---|---|
| Functie:: | Kleurversiering, veiligheidsbescherming |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, aangepast |
Anti-UV kleurvaste EPDM-rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, geel, paars, groen, verschillende felle kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-dieen-terpolymeerrubber |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4 mm, per verzoek |
Van de Bevloeringsepdm de Rubberkorrels van de kinderenspeelplaats Heldere Kleur
| Kleur:: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, pas aan |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | EPDM: PU=1: 5.5 of 1:6 |
Oplosbare het Bindmiddelen Milieubescherming van het Kruimel Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Trekverlenging:: | 103.6% |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
De Rubberkorrels die van EPDM het Pretpark van het Oefeningsgebied vloeren
| Materiaal:: | EPDM-korrels, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Grootte:: | 14mm, of per verzoek |

