Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
De niet Giftige Rubberbevloering van EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengverhouding:: | PU-bindmiddel: EPDM-korrel = 1 kg: 5,5 kg of 1 kg: 6 kg; |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Kleurrijke speeltuin wandelpad EPDM rubber vloer hoge elasticiteit
| Productnaam:: | EPDM-vloeren, EPDM-rubbervloeren, EPDM-korrelvloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM Meng met PU-binder en smeer de grond |
| Sollicitatie:: | Joggingbaan, fitnessveld, sportveld en speeltuin |
3.1mpa de Bevloering van de siliciumpu Tennisbaan
| Materiaal: | siliciumpolyurea |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Rode Gelamineerde Bewegende Rubber de Bevloerings Waterdichte Geluiddichte Antidia van EPDM
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | schooltracks en sportscholen |
| Compressieherstelpercentage: | 98.3 |
De geluiddichte Rubberbevloering van EPDM, Binnenspeelplaatsbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
6mm 3.0mpa de Tennisbaanbevloering van het Treksterktesilicium Pu
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Het Hof van het speelplaatsbasketbal de Bevloering van de Spelconcurrentie SPU
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, Eco-vrij, Alle weersomstandigheden |

