Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
3mm Epoxycarport Bestand de Deklaagschuring van Vloerpolyurea
| Materiaal:: | Epoxypolyurea |
|---|---|
| Levensduur:: | 10 jaar |
| Hoofd Grondstof:: | Epoxymateriaal |
Van het de Bevloeringsozon van het spelpark Rubber Bestand Anti UV
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Naadloze Parkeerterrein Epoxybevloering, Zwarte Epoxy de Garagevloer van de Waterweerstand
| Materiaal:: | Epoxypolyurea |
|---|---|
| Levensduur:: | 5 jaar |
| Handelsmerk:: | CN Sporten |
Blauwe SPU-Bevloering, 2.3mm Binnenbasketbalhof Bevloering
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
SPU-Bevloering voor alle weersomstandigheden, Waterdichte Synthetische Basketbalhof Bevloering
| Functie:: | De brandkast beschermt, Mooi verfraai |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Cn-S02 het Hoge Adhesie en Weatherability SPU Tennisbaansysteem en beschermt de Verbindingen van de Atleten het Vloeren
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Wateproof en van het Geluiddichte en Kras de Bestand Silicium Tennisbaan Floorig van Polyurea voor Scholen
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Blauwe Synthetische de Slijtageweerstand van de Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Tb-205T de Bestand Sporten die van het Laagspu Tennis voor Scholen vloeren
| Materialen: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5 jaar |

