Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
UV-bestand PU hardloopbaan Silicium polyurea rubber Athletic synthetische baan
| Kleur: | Rood of je kunt aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
| Dikte: | 13mm of je kunt aanpassen |
Rode Sterke Weatherability Pu Baan die Sterke Slijtvast vloeren
| Kleur: | Groen rood, |
|---|---|
| Toepassing: | Niet professionaltraining spoor, gymnasiums, schoolspoor, sportenspoor |
| Eigenschap: | Hoge shhockabsorptie, het gemakkelijk schoonmaken en onderhoud en elastische stabiliteit |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| dikte: | 14mm |
|---|---|
| schokabsorptie: | >35% |
| wrijvingfactor: | 0,56 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Weatherability van EPDM Rubber Anti UV Bestand van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Anti UV Rubber Atletisch Spoor
| Spel:: | Atletische Renbaanbevloering |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of aangepaste dikte |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van de het Bindmiddelenkruimel van EPDM Pu Rubber het Polyurethaan Zelfklevende UV Bestand
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Bestand Alkali van de de Bevloerings Antierosie van baan het Communautaire Epdm Rubber
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Milieuvriendelijk Synthetisch Atletisch Spoor IAAF Cerrified
| Toepassing: | Athletic Running Track, Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur: | rood, blauw, groen, enz. |
| Gebruik: | Binnen en openlucht |

