Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
De Openluchtrenbaan van IAAF, Geluiddichte Atletische Renbaan
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
Hoog glijweerstandsniveau Athletic Running Track Glad oppervlak Rubber Running Track
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokopname: | Hoog |
13 mm synthetisch atletisch rubber hardlopen materiaal met PU bindmiddel
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
ISO synthetische rubber hardloopbaan geluidsdicht slijtagebestendige baanvloer
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Het openlucht Gemakkelijke Schoonmaken en Waterdichte Pu-Renbaan met de goede dienst
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |
Eenvoudige en Geschikte Bouwspu Renbaan met Iaaf-Certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Aangepaste Synthetische Renbaan Slijtvaste 13mm Dikte van SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
Iaaf Verklaarde Renbaan 13mm van het Sandwichsysteem voor Geschikt Voor alle weersomstandigheden
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
| Gebruik: | binnen/openlucht |

