Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Polyurethaan Permeable Athletic Jogging Rubber Running Track 13 mm
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |
13mm van de de Weerstandssandwich van de Dikteslijtage de Renbaan van de de Renbaanatletiek
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen/Rood/Blauw/Geel |
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
Renbaan de voor alle weersomstandigheden van het Siliconepolyurethaan met Goede Verschijning
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Verticale Misvorming: | 1.48 |
Openlucht Comfortabele de Tennisbaanbevloering van Weer Bestand Spu met Itf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm van de RoHS Hoge UVweerstand
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Functie: | anti-silide en hoog inopnieuw gebonden |
De gemakkelijke Renbaan van Bouwspu met Iaaf-Certificatie
| Materiaal: | Siliconen polyurethaan |
|---|---|
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Internationale Standaard Atletische Rubberrenbaan 13mm van Pu
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
|---|---|
| Patroon: | EPDM-Korrel |
| Verticale Misvorming: | >1.74 |

