Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Makkelijk onderhoud UV-bestand Synthetisch rubber Rondlopend spoor Glijbestand
| Schokopname: | Hoog |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Weerstand: | - Ja, dat klopt. |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
De Renbaan Vuurvaste Gezonde Sporten van ISSS het Rubber Vloeren
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Verticale misvorming: | 1.43mm |
| Treksterkte: | 1.06 |
Hoge duurzaamheid gladde atletische rubber loopbaan met goede service
| Dikte: | 13 mm |
|---|---|
| Brandweerstand: | - Ja, dat klopt. |
| Schokopname: | Hoog |
Van het Polyurethaansporten van ISSS Naadloze de Vloeren Anti Blokkerende Atletische Renbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Milieubescherming Athletic Spu Running Track met RoHS-certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |
Van de de Knoop Hoge Slijtvaste Rubberrenbaan van SPU de Zelf Antiaar
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Brandweerstand, niveau: | 1 (Brandwondvlek diamater<38mm) |
| Verlenging bij onderbreking: | 130 |
De Absorptie Antiaren van school niet Fade Rubber Running Track Shock
| Verticale misvorming: | 1.47mm |
|---|---|
| Anti-diawaarde (bpn 20℃): | 47 |
| Trekstength, mpa: | 1.11 |
Gemakkelijke Bouw en Weer Bestand Pu Renbaan/Baanbevloering
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
Sandwich Self Knot Type Running Track voor alle vormen van atletiek trainingslocaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| Dikte: | 13mm |

