Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Gemakkelijke Anti UV van de Bouwpu Renbaan voldoet Iaaf-aan Normen
| kleur: | rood/groen/geel/blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Dikte: | 13mm |
13mm Rubberrenbaan, niet Giftige Rode Renbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Sterke Wearresistance-Weatherability Pu Baan die 13mm vloeren
| Materiaal: | Pu |
|---|---|
| Milieu: | Geen Niet-toxische Geur, |
| Treksterkte, MPa: | 0,8 |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Geen Langzaam verdwijnend Rasspoor die Milieubescherming vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
IAAF-gecertificeerd Sandwich-type PU-loopbaan synthetisch rubbermateriaal
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
slijtvast PU-loopbaan met hoge schokabsorptie
| Kleur: | Rood, groen. |
|---|---|
| Toepassing: | Niet-professionele trainingsbaan, gymnasium, schoolbaan, sportbaan |
| Kenmerken: | Hoge schokabsorptie,gemakkelijk schoonmaken en onderhouden en elastische stabiliteit |
Bespuitend Deklaag Rubber Atletisch Spoor 13mm Dikte voor Scholen
| Kleur: | Rood, Groen of blauw |
|---|---|
| Materialen: | Siliciumpolyurea |
| Dikte: | 13mm of u kan aanpassen |

