Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track IAAF Certificaat Alle weersomstandigheden
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
| Feature:: | UV-bestand, anti-glijdend, schokdemperend |
Het sandwichsysteem IAAF verklaarde Atletisch Sportterrein Vloerend Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Feature:: | UV-bestendige/schuifbestendige, kussensprong |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
Slijtvaste niet Misstap met hoge weerstand van de Parkeerterrein de Epoxybevloering
| Kleur: | het rood en grren of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Functie: | De hoge weerstand tegen het rollen, maakt waterdicht |
| Dikte: | 38mm |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Goed weervertraging milieubescherming PU hardloopbaan China fabrikant
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 13 mm |
Van de Bevloeringsweatherable van de Sputennisbaan Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Het blauw of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materialen: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Sandwich-systeem Tartan Track Professionele buiten rubberloopbaan
| Dikte:: | 13mm, of per verzoek |
|---|---|
| Feature:: | anti-blokkeert |
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
De groene Parkeerterrein Epoxybevloering, glijdt Vloeren niet Voor alle weersomstandigheden Polyurea uit
| Materiaal:: | Epoxypolyurea |
|---|---|
| Levensduur:: | 8 jaar |
| Hoofd Grondstof:: | Epoxymateriaal |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |

