Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
De niet Giftige de Bevloeringstegels van het Autoparkeren krassen Bestand
| Materiaal:: | Epoxypolyurea |
|---|---|
| Levensduur:: | 8 jaar |
| Hoofd Grondstof:: | Epoxy |
Van het het Bindmiddelensbr Bindmiddel van EPDM Pu Bindmiddel van het de Kruimel het Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
3mm Gekleurde Rubber de Beschermings Hoge Elasticiteit van de Korrelsveiligheid
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
Transparant Bindmiddel Één van het Kruimel Rubberpolyurethaan Componentenpu Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
0.5mm EPDM Rubberkorrels voor de Bescherming van de Speelplaatsveiligheid
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Diverse Kleurenkleur die Rubber de Korrels Anti UV duren van Epdm
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kozen, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: Het =1:6 of het 1:5.5 van EPDM |
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, Lawaaivermindering, Kleurendecoratie, |
3mm Anti UVepdm Rubberkorrels voor Kunstmatig Gras Geel Rood Blauw
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
EPDM-Bindmiddel van het de Kruimel Rubberpolyurethaan van de Polyurethaanlijm Pu het Zelfklevende
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |

