Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Hoge de Slijtageweerstand van de Pretparkepdm Rubberbevloering
| Materiaal: | EPDM-korrels en Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding: | Pu-Bindmiddel: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Kleur: | Groen, Blauw, Rood, Geel, Zwart. |
Hoge Slijtageweerstand Crystal Road Flooring Anti Skiding
| Kleur: | Groen en rood |
|---|---|
| Materiaal: | polyurea |
| Functie: | duurzame en eenvoudige bouw en water materiële milieubescherming |
De Rubberbaan die van SPU Efficiënte Bufferreactie en Duurzame Prestaties vloeren
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
4mm de Openlucht Gerecycleerde Rubberweerstand van de Korrelsslijtage
| Kleur:: | Rode, Blauwe, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 14mm, of vanaf requst |
Purpere Rubberkorrels voor Kunstmatige Gras Zure Alkaliweerstand
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, groen, geel, blauw, oranje, paars, enz. |
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Elastische UV Bestand van de Speelplaats Rubberkruimel Geen Langzaam verdwijnende Rubberkorrels van EPDM
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, Gele, Purpere, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | EPDM: PU=1: 5.5 of 1:6 |
De rode Groene Speelplaats van de Kruimelsporten van Epdm Rubber en Kunstmatige Grasopvulling
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
Gekleurde Geluiddichte UV Bestand van de Korrelsepdm Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
| Levertijd:: | 7-10 werkdagen |

