Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ weather resistant running track ] bij elkaar passen 269 producten.
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
Renbaan van de de Kinderenspeelplaats van hemel de Blauwe EPDM Rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, groen, enz. |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, enz. |
De Groene EPDM Rubberkruimel van IAAF voor Atletische Renbaan
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
Geluiddichte Pu-Sporten die Hoge Effectabsorptie Voor alle weersomstandigheden vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Bestand Weer van de het Parkeerterrein het Epoxybevloering van de steunbalkweerstand
| Materiaal:: | Epoxypolyurea |
|---|---|
| Levensduur:: | 8 jaar |
| Hoofd Grondstof:: | Epoxy |
Van de het Spoorbevloering van de speelplaatsjogging Gebaseerde het Cement van de het Polyurethaanoppervlakte
| Dikte:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Basis:: | Cement of hoogte |
| Levertijd:: | 15-20 werkdagen |
Milieuvriendelijke Spoor van de speelplaats het Synthetische Jogging
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35.8% |
0.8Mpa Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan voor Renbaanepdm Korrels
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Productnaam:: | Polyurethaanbindmiddel voor Rubberkorrels, Renbaan, EPDM-Korrels |
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |

